اخبار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

اخبار و اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 آبان 1402
بازدید از طرح های استان ایلام

  بازدید از طرح های استان ایلام

امتیاز: Article Rating

دکتر علی عسکری در راس هیاتی متشکل از مصطفی متدین، مدیرعامل شرکت پیدمکو و مدیرعامل پترول و معاونان گروه و مدیران ارشد ستادی، از پروژه های استان ایلام بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس،  با اشاره به اینکه هلدینگ خلیج فارس از طرح‌های درون مجتمعی در جهت افزایش سود شرکت‌ها حمایت خواهد کرد، ادامه داد: مشکلات خوراک پتروشیمی در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه پارک پتروشیمی در تحقق هدف اشتغالزایی در استان و تکمیل زنجیره ارزش نقش بسزایی دارد، تصریح کرد: استان ایلام گوهری است که به درستی و در راستای توسعه از آن بهره‌برداری نشده است.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با تمجید از بردباری و مقاومت مردم ایلام در دوران جنگ تحمیلی اظهار داشت: بسیاری از مدیران شایسته کشور از فرزندان استان ایلام هستند که نشان از توانمندی ایلامی‌ها در سطوح عالی مدیریتی است.
علی عسکری با تقدیر از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام و تاکید بر توسعه اقدامات مسئولیت اجتماعی، خاطر نشان کرد: همه‌ ارگان‌ها، نهادها و بانک‌ها در کنار شرکت صنایع پتروشیمی برای زدودن غبار محرومیت از چهره استان ایلام تلاش کنند.

تصاویر
  • بازدید از طرح های استان ایلام
  • بازدید از طرح های استان ایلام
  • بازدید از طرح های استان ایلام
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید