اخبار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

اخبار و اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 شهریور 1402
آگهی فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران منطقه آزاد چابهار /نوبت اول

  آگهی فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران منطقه آزاد چابهار /نوبت اول

امتیاز: Article Rating

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی بلیج فارس و در استای اهداف آینده ­نگری گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، درنظر دارد مناقصه احداث پارک­ کود کشاورزی در منطقه آزاد چابهار را به منظور افزایش خود اتکایی کشور در امر تولید داخلی انواع کودهایکشاورزی و ارزش آفرینی در صنعت کشور به صورت EPCC+F از طریق انجام ارزیابی کیفی، به منظور انتخاب پیمانکاران واجد شرایط و توانمند که دارای سوابق کافی در طراحی و احداث واحدهای مذکور باشد، برگزار نماید.

موضوع مناقصه: احداث واحدهای پایین دستی زنجیره های ارزش در پارک کود کشاورزی در منطقه آزاد چابهار از طریق احداث واحدهای مربوطه به شرح ذیل:

  الف- زنجیره تولید اسید فسفریک و تبدیل آن به مشتقات فسفات از طریق واحدهای مربوطه و Scheme زنجیره

   ب- زنجیره تولید اسید سولفوریک و تبدیل آن به محصولات مورد نیاز با احداث واحدهای مربوطه و Scheme زنجیره

خوراک واحد:گوگرد، اوره، خاک فسفات ، آمونیاک و پتاسیم کلرید

شرایط متقاضیان: پیمانکارانی که دارای گواهینامه صلاحیت طرح و ساخت صنعتی (نوع 1) در رسته نفت و گاز (زیر رسته پالایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی) از سازمان برنامه و بودجه باشند.

آدرس مناقصه­ گزار: تهران، خیابانکریمخانزند، نبش خردمنشمالی، پلاک 39، طبقه چهارم، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی- تلفن 02188304802 داخلی 2409

مهلت و نحوه دریافت اسناد ارزیابی کیفی : متقاضیان می بایست از زمان درج آگهی نوبت دوم لغایت 3 روز کاری با مراجعهه وبسایت PIDMCO.ir و بخش مناقصات/سامانه مناقصات، پس از ثبت نام در سامانه مذکور، و یا با مراجعه حضوری به آدرس مناقصه­گزار نسبت به دریافت اسناد اقدامکنند.

مهلت تکمیل و تحویل مدارک : مهلت تکمیل و تحویل مدارک ده روز کاری پس از پایان مهلت دریافت اسناد بوده و می بایست تا پایان وقت اداری روز مقرر به آدرس مناقصگزار تحویل گردد. بدیهی است در مرحله مناقصه تنها از شرکت هایی دعوت عمل خواهد آمد که صلاحیت و توانایی آنادر انجام موضوع مناقصه مطابق با شرایط و معیارهای مندرج در اسناد ارزیابی کیفی مورد تأیید قرار گرفته باشدارسال مدارک متقاضیان هیچگونه حقی را جهت حضور قطعی آنان در فرآیند مناقصه ایجانخواهد کرد.

 

برند،مسئولیت اجتماعی،روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

تصاویر
  • آگهی فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران منطقه آزاد چابهار /نوبت اول
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید