اخبار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

خانه /اخبار و رسانه/اخبار

اخبار و اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: شنبه 23 اردیبهشت 1402
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل

امتیاز: Article Rating

در مراسمی با حضور نشان زاده معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار، قربانی، معاون حاکمیت و سامانه ها، عظیمی مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، قانعی مدیر عامل پترول و جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران، از زحمات بابایی مدیرعامل سابق مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی قدردانی و مصطفی متدین به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع پتروشیمی معرفی شد.
متدین بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در انجام امور پروژه‌های مختلف دارد و پیش از این به مدت ده سال، به عنوان مدیر عامل هلدینگ مشاورین قرار گاه خاتم الانبیاء مشغول فعالیت بوده است.
تغییرات برای تحول و پایایی
نشان زاده معاون برنامه ریزی و کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این مراسم با تمجید از شخصیت ممتاز و اقدامات و زحمات ارزشمند و ماندگار بابایی در طول مدت خدمت در صنعت نفت و پتروشیمی، تغییرات مدیریتی را لازمه پایایی و بقای هر سازمان پویا و بالنده دانست و گفت: حضور مدیریت جدید با سابقه طولانی و ارزنده،  باعث تسریع در روند به ثمر رسیدن پروژه‌های مختلف در دست اجرای هلدینگ شود.
در این مراسم، عظیمی مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی و قانعی مدیر عامل پترول و بیطرف رییس هیئت مدیره شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در سخنانی با قدردانی از تلاش های صادقانه بابایی در طول دوران مدیریت در این شرکت، برای مهندس متدین در مسند جدید آرزوی موفقیت کردند.
"تبیین نگاه عمیق و اعتقادی دکتر علی عسکری مدیر عامل هلدینگ به نیروی انسانی به عنوان سرمایه ارزشمند"، "اهمیت تکریم ظرفیت‌های عظیم مدیریتی و جهادی" ، رزومه ممتاز و قابل دفاع مدیریت جدید" و "ضرورت نقش آفرینی پیدمکو در فرآیند اجرا و تکمیل پروژه ها"، بخش دیگری از محورهای صحبت های سخنرانان در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی بود.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل
ثبت امتیاز
نظرات
رسول امیدیان
یکشنبه, 24 اردیبهشت,1402
با سلام و احترام
انتصاب جناب مهندس متدین، مدیریت محترم شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با حضور ایشان در پیشبرد اهداف شرکت بیشترین بهره را برده و آرزوی سلامتی برای ایشان آرزومندم.
با تشکر
رسول امیدیان
محمد کابلی
دوشنبه, 25 اردیبهشت,1402
باآرزوی توفیق برای مهندس متدین.امیدوارم در مسئولیت جدید منشاخیر وبرکت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی باشند
حمید
ﺳﻪشنبه, 02 خرداد,1402
تشکر از زحمات مهندس بابایی در دوران تصدی و موفقیت و توفیق اقای متدین ، مدیریت جدید را ارزومندم
ارسال نظر جدید

Website