X

اخبار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

خانه /اخبار و رسانه/اخبار

اخبار و اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 مهر 1400
میزگرد تخصصی "بررسی وضعیت و ظرفیت‌های موجود در رابطه با دیجیتال‌سازی اطلاعات ساخت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی" با حضور مدیران ارشد و کارشناسان شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در چهارمین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساخت روز دوشنبه مورخ 26مهرماه سال

  میزگرد تخصصی "بررسی وضعیت و ظرفیت‌های موجود در رابطه با دیجیتال‌سازی اطلاعات ساخت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی" با حضور مدیران ارشد و کارشناسان شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در چهارمین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساخت روز دوشنبه مورخ 26مهرماه سال

امتیاز: Article Rating

در این میزگرد تخصصی، جناب آقای مهندس بابایی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت،  جناب آقای دکتر عظیمی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و مشاور مدیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، آقای مهندس ترکیان با سمت رئیس گروه متخصصین، آقای مهندس صمیمی به عنوان رئیس مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه، آقای مهندس یحیی پور به عنوان مدیر برنامه ریزی طرح پتروشیمی آپادانا، آقای مهندس فتحی به عنوان مدیر پروژه پیاده سازی و توسعه BIM در شرکت مدیریت توسعه و آقای مهندس خیری از شرکت ویستا فراز به عنوان مشاور پروژه پیاده سازی BIM در طرح پتروشیمی آپادانا به بیان نظرات خود پرداختند.

در آغاز این نشست که به عنوان افتتاحیه میزگردها و سخنرانی های بخش صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کنفرانس بود، جناب آقای مهندس بابایی به بیان عظمت پروژه های صنعت پتروشیمی و جایگاه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان شرکت 37ام جهان از منظر فروش کل، دومین شرکت خاورمیانه و بزرگترین شرکت در ایران اسلامی پرداختند.

در ادامه آقای دکتر عظیمی به بیان نکات مهمی درخصوص تحول دیجیتال در صنعت نفت و ارائه گزارش آماری جهت مقایسه وضعیت سازمان های ایرانی در مقایسه با سازمانهای جهانی پرداختند. سپس آقای ترکیان درخصوص پیشینه شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و جایگاه فعلی شرکت در صنعت توضیحاتی را ارائه کردند. همچنین آقای مهندس صمیمی جهت آشنایی شرکت کنندگان با مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه توضیحاتی را در ارتباط با دستارودهای مرکز در حوزه های سازمانی، نیروی انسانی و طرح ها و پروژه ها به خصوص سیستم های یکپارچه در مدیریت پروژه ارائه کردند.

در بخش پایانی آقای مهندس یحیی پور ضمن معرفی طرح پتروشیمی آپادانا به بیان مشخصات پروژه و چالش های موجود در پروژه های پتروشیمی پرداختند که پس از ایشان آقای مهندس خیری راهکارهای مدلسازی اطلاعات ساخت و چگونگی حل مشکلات موجود در پروژه های پتروشیمی با استفاده از تکنولوژی های نوین و مدلسازی اطلاعات ساخت ارائه کردند.

در جریان پنل آقای مهندس فتحی گزارشاتی از عملکرد شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در جریان پیاده سازی و توسعه مدلسازی اطلاعات ساخت در صنعت پتروشیمی در حوزه های قانونگذاری با همکاری سازمان برنامه و بودجه، پیاده سازی در طرح پتروشیمی آپادانا و توسعه BIM با همکاری کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساخت ارائه کردند. همچنین سخنرانی‌هایی که توسط شرکت مدیریت توسعه به منظور ارائه در کنفرانس مدلسازی اطلاعات ساخت توسط متخصصین صنعت هماهنگ شده بود ارائه شد تا علاقمندان و متخصصین شرکت کننده در کنفرانس با حضور در آن سخنرانی‌ها بتوانند هرچه بیشتر با پیاده سازی BIM در این صنعت آشنا شوند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • میزگرد تخصصی "بررسی وضعیت و ظرفیت‌های موجود در رابطه با دیجیتال‌سازی اطلاعات ساخت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی" با حضور مدیران ارشد و کارشناسان شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در چهارمین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساخت روز دوشنبه مورخ 26مهرماه سال
ثبت امتیاز
نظرات
دوشنبه, 01 آذر,1400
RQxsKayvSXo
چهارشنبه, 01 دی,1400
piafqtvmS
جمعه, 24 دی,1400
oExjsVkhI
دوشنبه, 11 بهمن,1400
QOARkrVPJBCax
چهارشنبه, 27 بهمن,1400
CqnblGRotXcIVZ
دوشنبه, 01 فروردین,1401
ESsQlyvuZ
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ارسال نظر جدید