X

اخبار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

خانه /اخبار و رسانه/اخبار

اخبار و اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: یکشنبه 14 شهریور 1400
درخشش مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین دوره حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی دفاتر مدیریت پروژه

  درخشش مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین دوره حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی دفاتر مدیریت پروژه

امتیاز: Article Rating

درخشش مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین دوره حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی دفاتر مدیریت پروژه/برتری در مقابل شرکت های ایرلندی، الجزایری و مالزیایی و قرار گرفتن در بین چهار PMO برتر آسیا.

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی PMO Global Awards

که به شیوه ای نزدیک به مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار می شود با شکست حریفان قدرتمند خود در میان چهار شرکت برتر آسیا در PMO قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، اتحادیه جهانی دفتر مدیریت پروژه (PMO Global Alliance) که از سال 2017 شکل گرفته است، توانسته است در مدت کوتاهی به بزرگترین و مرتبط­ ترین شبکه جهانی ویژه PMOs (دفاتر مدیریت پروژه) و متخصصین این حوزه با اعضای فعال در بیش از 100 کشور، تبدیل شود.

این اتحادیه از سال 2018 جایزه ­ای را تحت عنوان PMO Global Awards راه­ اندازی کرد که به واسطه­ ی آن شرکت­ هایی از سراسر جهان که به بلوغ مناسبی در مدیریت پروژه­ ها رسیده اند در آن شرکت می­ کنند و دستاوردهای خود را به معرض نمایش می­ گذارند و توسط داورانی متخصص از سرتاسر جهان مورد ارزیابی قرار می­ گیرد.

این جایزه در 5 دسته بندی کلی قرار می ­گیرد که 4 دسته از آن مربوط به بهترین PMO در هر قاره است و دیگری نیز بهترین در جهان قلمداد می شود. در سال گذشته بالغ بر 100 شرکت از 70 کشور در این مسابقات شرکت داشتند و PMO گمرک دوبی نیز مقام بهترین PMO در جهان را کسب کرد.

این مسابقه هر ساله با حضور تعداد زیادی از شرکت­ ها برگزار می شود. شیوه برگزاری این مسابقه بیشتر شبیه به جام جهانی می‌ماند و در دو مرحله Group Stage و Knockout Stage برگزار می­ شود. همچنین از هر کشور هم تنها یک شرکت می­ تواند به نمایندگی از آن کشور در فرآیند مسابقه حضور داشته باشد.

برای اولین بار شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی توانست به عنوان اولین شرکت ایرانی در این مسابقات جهانی حضور پیدا کند و با برتری از چهار شرکت دیگر در مرحله Group Stage وارد مرحله جام حذفی شود و با پشت سر گذاشتن رقیبان سرسخت خود توانست وارد مرحله نیمه نهایی شود و در این مرحله جزو چهار شرکت برتر آسیایی قرار گیرد.

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی توانست در این جایزه در مقایسه دو به دو در برابر شرکت هایی چون Ervia (ایرلند)، Mainstream (ایرلند)، دفتر مدیریت پروژه دولت منتسرات، شرکت STC (الجزایر) و شرکت Alcon (مالزی) به برتری برسد و در نهایت در رقابت با شرکت Telcomsigma (اندونزی) از گردونه رقابت خارج شد. همچنین در این دوره از رقابت ­ها شرکت هایی چون هواپیمایی Embraer، شهرداری دوبی و شرکت Bosch نیز حضور داشتند.

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی مفتخر است که به عنوان اولین شرکت ایرانی با ارائه تجربیات و توانمندی های کسب کرده خود در حوزه دفتر مدیریت پروژه در طول بیست سال فعالیت حرفه­ ای، در مسابقات بین­ المللی PMO Global Awards 2021 در فهرست چهار PMO برتر قاره آسیا قرار گیرد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • درخشش مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین دوره حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی دفاتر مدیریت پروژه
  • درخشش مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در اولین دوره حضور یک شرکت ایرانی در مسابقات جهانی دفاتر مدیریت پروژه
ثبت امتیاز
نظرات
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ﺳﻪشنبه, 13 اردیبهشت,1401
1
ارسال نظر جدید